Ceremonia pogrzebowa nie może się obyć bez obecności karawanów. Są to samochody specjalnego przeznaczenia, które nie tylko pełnią funkcję praktyczną – związaną z transportem Zmarłych – ale także bardzo ważną funkcję reprezentatywną. Wykorzystanie pięknych karawanów dodaje splendoru każdej uroczystości żałobnej i podnosi jej prestiż w oczach i świadomości uczestników pogrzebu. jest to też wyraz szacunku wobec zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada bogatą flotę eleganckich karawanów, które odgrywają bardzo ważną rolę transportując Zmarłego w dniu pogrzebu pomiędzy miejscami uroczystości. Biorą one także udział w kondukcie pogrzebowym.

Nasze samochody są na bieżąco serwisowane oraz pielęgnowane, aby zachować ich niezawodne działanie oraz nadać im prestiżowy wygląd. Karawany, które posiada Zakład Pogrzebowy Olimp w Strzelinie, spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa wymagane przepisami i prawami międzynarodowymi.

biały karawan

Międzynarodowy transport zmarłych

Posiadamy również samochody, przystosowane do transportu Zmarłych na długich trasach, którymi realizujemy usługę przewozu zwłok na terenie całej Polski, Europy oraz – jeśli zachodzi taka potrzeba – również świata.

Bogate doświadczenie i międzynarodowe kontakty pomagają nam w realizacji wielu skomplikowanych procedur – specyficznych i rożnych we wielu krajach – tak żeby umożliwić sprawna organizacje pogrzebu na miejscu w Strzelinie lub w innym mieście.

Międzynarodowy transport zwłok

Pracownicy firmy Olimp troszczą się też o wszystkie formalności, niezbędne do transportu Zmarłych – na przykład zezwolenia, zaświadczenia oraz inne dokumenty przewozowe.

Nasza pomoc jest zawsze kompleksowa i obejmuje wszystkie kwestie związane z realizacją tego typu usług. Koszty transportu Zmarłych – zwłaszcza realizowanego poza granicami Polski – są kalkulowane indywidualnie, na podstawie wielu czynników. Przedstawiane są one naszym Klientom na podstawie rozmowy, którą przeprowadzamy w naszej siedzibie w Strzelinie oraz – w wyjątkowych przypadkach – także przez telefon.

transport zmarłych

transport zwłok olimp strzelin

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.