Zakład Pogrzebowy Olimp zdaje sobie sprawę, jak istotna jest szybka komunikacja. W przypadku organizacji ceremonii żałobnych stworzenie komunikatu o fakcie śmierci danej osoby oraz podzielenie się nim w prosty sposób z jak największą ilością osób bardzo usprawnia proces powiadamiania rodziny, przyjaciół i znajomych Zmarłego. Pozwala również zaoszczędzić czas oraz środki finansowe.

Moduł Nekrologów OLIMP

Dlatego wszystkie biura firmy Olimp wdrożyły nieodpłatnie usługę e-Nekrologi. Wirtualny nekrolog ma formę multimedialnego powiadomienia o terminie i miejscu pogrzebu danej osoby, które można przesłać poprzez SMS lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z takiej formy informacji zapraszamy na stronę https://zakladpogrzebowyolimp.pl/nekrologi/, gdzie znajdują się również informacje na temat pogrzebów organizowanych przez biura w Strzelinie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.