Ekshumacja to poważny i delikatny proces, polegający na wydobyciu szczątków z grobu w celu przeniesienia ich do innego miejsca pochówku lub przeprowadzenia sekcji.

Pragniemy podkreślić, że procedura ekshumacji jest przeprowadzana zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z poszanowaniem najwyższych standardów etycznych. Proces ten odbywa się w okresie od 16 października do 15 kwietnia, wyłącznie w godzinach porannych.

Ekshumacje Strzelin

Ekshumacja w Strzelinie

Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby kompleksowo zająć się wszelkimi aspektami ekshumacji. Zajmujemy się także wszystkimi niezbędnymi formalnościami, co pozwala rodzinom skupić się na przeżywaniu tego procesu, mając pewność, że wszelkie kwestie związane z procesem ekshumacyjnym są dopełnione z pełnym profesjonalizmem.

Nasz Zakład Pogrzebowy Olimp jest gotów sprostać wszelkim Państwa potrzebom i oczekiwaniom związanych z ekshumacją, dbając jednocześnie o szacunek dla pamięci zmarłych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby udzielić wszelkich informacji oraz skonsultować szczegóły dotyczące tego procesu.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.