W firmie Olimp zawsze staramy się spełniać oczekiwania Klientów tak, aby mogli mieć poczucie, że uczynili wszystko, aby ceremonia żałobna przebiegła wzorcowo. Chcemy, aby mogli się o tym przekonać nie tylko ci, którzy są obecni na uroczystości osobiście, jak i ci, którym – z różnych względów – taka możliwość nie była dana.

Z myślą o wszystkich, którzy nie są w stanie uczestniczyć w pogrzebie na żywo – nasz zakład pogrzebowy w Strzelinie oferuje usługę transmisji online z uroczystości. Odbywa się ona za pośrednictwem strony internetowej https://zakladpogrzebowyolimp.pl . Dzięki temu unikamy pośrednictwa serwisów zewnętrznych, generujących nieraz różne czynniki, które mogą rozpraszać istotne skupienie bądź też denerwować, a tym samym utrudniać uczestnictwo w ceremonii.

Do najważniejszych zalet tego typu transmisji należą:

  • umożliwienie zdalnego uczestnictwa w pogrzebie dla osób, które nie mogą być obecne na pogrzebie osobiście
  • najwyższa jakość – transmisja odbywa się w formacie video Full HD, z czystym i wyraźnym dźwiękiem
  • prosta nawigacja – link do transmisji zintegrowany jest z nekrologiem Osoby Zmarłej
  • prywatność – dostęp do przekazu online jest ograniczony dla osób nieuprawnionych, dzięki użyciu hasła zabezpieczającego, a Rodzina ujawnia je jedynie tym, którym chce

Usługa transmisji pogrzebu online dedykowana jest w sposób unikalny naszym Klientów. Więcej informacji na ten temat można uzyskać kontaktując się z naszym zakładem w Strzelinie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.