Coraz bardziej znana, również w Polsce, praktyka kremacji jest wybierana przez coraz więcej osób. Zakład Pogrzebowy Olimp w Strzelinie, wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu Klientów, oferuje pełne wsparcie i profesjonalizm w zakresie każdego etapu organizacji i realizacji pogrzebu z uprzednią kremacją.

pogrzeb z kremacją

Własne krematorium

Posiadamy własne krematorium w Strzelinie przy ulicy Ząbkowickiej 78 – strona internetowa krematorium Olimp. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Jego powierzchnia to 800m2, a wyposażenie – oprócz dwóch sterowanych komputerowo pieców produkcji włoskiej – stanowią także: kaplica z klimatyzacją, dwie sale pożegnań, duża chłodnia oraz pomieszczenia dla obsługi i pracowników okolicznych zakładów pogrzebowych, które z nami współpracują w zakresie procedury kremacji.

Krematorium

Pracownicy naszego zakładu pogrzebowego zawsze służą Państwu pomocą w wypełnieniu wszelkich dokumentów, a także są gotowi, aby udzielić wyczerpujących wyjaśnień na temat samej procedury, jak i innych kwestii.

Pogrzeb z uprzednią kremacją może przebiegać podobnie, jak pogrzeb tradycyjny. Prochy po kremacji zostają umieszczone w urnie, którą można pochować na cmentarzu w grobie ziemnym, można ją dochować do istniejącego już grobu rodzinnego lub w kolumbarium.

W siedzibach firmy Olimp w Strzelinie znajdą Państwo duży wybór urn, trumny kremacyjne oraz inne akcesoria, które są niezbędne przy tego typu pogrzebach.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.