Jesteśmy świadomi, jak trudnym i emocjonalnym czasem jest dla Państwa moment pożegnania bliskiej osoby, dlatego pragniemy zająć się wszelkimi kwestiami formalnymi, aby Państwo mogli skoncentrować się na ważnych aspektach żałoby i wspomnień.

Formalności pogrzebowe

Formalności pogrzebowe

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gotowi służyć pomocą we wszystkich formalnościach związanych z pogrzebem. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów, formalności związanych z cmentarzem czy przewozem zwłok. Zapewniamy profesjonalizm, dyskrecję oraz pełną gotowość do reprezentowania rodziny w urzędach i kancelariach. Zadbamy też o wypłatę zasiłku pogrzebowego.

Działamy z najwyższym poszanowaniem dla uczuć i tradycji rodzinnych, dbając o każdy detal, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zaufajcie Państwo naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w organizację ceremonii pogrzebowych, a my zadbamy o sprawną realizację wszystkich formalności, byście mogli godnie pożegnać swojego bliskiego.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.