Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 18
Sandra.P napisał/a 11 stycznia 2023:
Serdecznie dziekujemy za pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Piękna oprawa muzyczna i florystyczna. Pogrzeb został zorganizowany tak jak zyczyła sobie tego nasza siostra. Usługi najwyższej jakości
Zuzanna.S napisał/a 18 listopada 2022:
Widać, że jest to renomowany zakład, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem
Karolina Bodnar napisał/a 31 października 2022:
Zakład pogrzebowy Olimp to firma godna polecenia. Profesjonalnie przygotowana uroczystość oraz sprawnie załatwione formalności co jest ogromnym wsparciem w tak trudnej chwili. Dziękuję oddziałowi z ul. Parafialnej we Wrocławiu za wszelką pomoc.
Anna K. napisał/a 1 września 2022:
Bardzo dobra firma w Strzelinie, byliśmy zadowoleni z mężem z obsługi, mają swoje krematorium i piękną sale pożegnalna polecam
Iwona B napisał/a 30 marca 2022:
Bardzo dziękuję firmie Olimp za piękną organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata Dawida. Wykazaliście się ogromną kulturą osobistą, zaangażowaniem, doświadczeniem i daliście mi i mojej rodzinie wsparcie. Dziękuję.
Marta Wróblewska napisał/a 27 marca 2022:
Słowa uznania i podzięki za wrażliwość w tym bolesnym dla naszej Rodziny czasie. Panowie, szacunek za Waszą gotowość na każdą naszą potrzebę. Nasza Ukochana Królowa Nadzieja.. Dziękujemy serdecznie Pani, która tak pięknie telefonicznie ofiarowała nam swoją pomoc. Słowa podzięki kierujemy również do Pani Agnieszki, która zadbała o najdrobniejszy szczegół. Konsultacja i doradztwo na najwyższym poziomie. Panie Andrzeju ogrom wdzięczności za całokształt. Wszystkim Wam Drodzy życzymy, aby Wasze serca były napełnione miłością, czułością, wrażliwością.., bo takie podejście mieliście do naszej Ukochanej Mamy, Babci, Prababci❤️❤️❤️ Wszystkiego, co najlepsze 🌹
Klara z rodzicami napisał/a 14 stycznia 2022:
Dziękuję firmie Olimp za organizację uroczystości pogrzebowej mojej siostry Jagódki. Dziękuję za wasze wsparcie, pomoc i zaangażowanie. Dla całej rodziny jej śmierć była dużym szokiem i jeszcze większym cierpieniem. Bez was nie udało by się jej tak godnie pożegnać.
Adam W. napisał/a 23 listopada 2021:
Olimp jest firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w tym, co robi. Muszę pochwalić cały personel i podziękować za to, jaką otrzymałem pomoc. Widać, że znacie się na temacie i potraficie zorganizować wszystko zgodnie z ustalonym terminem, w konkurencyjnej cenie i z dużym szacunkiem.
Danuta D. napisał/a 5 października 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu OLIMP za tak profesjonalne podejście. Wasze doświadczenie i zaangażowanie jest widoczne od pierwszej wizyty w biurze. Otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób wyjątkowo godny.
Barbara I. napisał/a 23 sierpnia 2021:
Zakład pogrzebowy OLIMP to ogromnie profesjonalna firma. Od samego początku otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia pogrzebowa odbyła się z ogromnym szacunkiem. Dziękuję, będę polecać wasz zakład.
Jagoda J. napisał/a 28 maja 2021:
Bardzo dziękuję za kompleksową organizację pogrzebu. Dzięki wszystkim pracownikom formalności przeszły bardzo sprawnie, a sama ceremonia odbyła się godnie.
Iwona Jarosz napisał/a 18 kwietnia 2021:
Ceremonia pogrzebowa organizowana przez Zakład Pogrzebowy OLIMP przygotowana została bardzo profesjonalnie. Przez cały pogrzeb czuliśmy się "zaopiekowani" przez pracowników OLIMP. Panowie byli bardzo dyskretni, a jednocześnie uważni. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Dziękuję.
Patrycja K. napisał/a 7 kwietnia 2021:
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Strzelinie. Organizowałem pogrzeb 3 razy i tylko zakład Olimp spełnił moje oczekiwania. Poważne podejście do klienta i jasno przedstawione ceny.
Damian napisał/a 10 lutego 2021:
Wsparcie zakładu pogrzebowego Olimp było niesamowite. Od samego początku do końca przeprowadzili mnie i moją rodzinę przez ten trudny czas. Przejęli na siebie wszystkie formalności, abyśmy mogli spokojnie przeżywać żałobę.
Jan W. napisał/a 12 października 2020:
Myślę, że rodzinę Łobasz każdy w Strzelinie zna. Warto w biurze mówić wprost i szczerze czego się oczekuje, ja powiedziałem wprost że do takiej kwoty chciałbym żeby było to i to... - postarali się jesteśmy z rodziną zadowoleni tak więc polecam.
Rodzice J.F.E. napisał/a 20 sierpnia 2020:
Warto zaufać firmie Olimp w Strzelinie. Tam pracują naprawdę dobrzy ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Składam wyrazy wdzięczności za piękne uroczystości żałobne naszej córeczki Joasi. I za współczucie, tak ludzkie.
A. Więcborski napisał/a 20 kwietnia 2020:
Dyspozycyjność, wiedza, profesjonalizm. Należałoby życzyć sobie i innym, żeby więcej było takich zakładów pogrzebowych jak Olimp. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Wnuk Jarosław z całą Rodziną napisał/a 18 stycznia 2020:
Jakie życie, taka śmierć…a jaka śmierć taki pogrzeb – czyli piękny. Nasza Babcia Władzia miała najpiękniejszy pogrzeb, jaki tylko można było zapragnąć. Dziękujemy w imieniu całej rodziny za troskę i zaangażowanie wszystkim pracownikom firmy Olimp w Strzelinie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe
© 2020 Zakład pogrzebowy Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.