Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 22
Emilian napisał/a 10 maja 2023:
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Państwa usługi wszystkim potrzebującym w tak trudnych chwilach. Jesteście firmą godną zaufania, widać było dbałość o najmniejszy detal.
Jan Silniewicz napisał/a 7 maja 2023:
Serdecznie dziękujemy za wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm ze strony Pani Haliny Łobasz. Gorąco polecamy ten Zakład Pogrzebowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczących przez Firmę OLIMP. Wspaniała kadra doświadczony personel a cała organizacja przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z wyrazami szacunki Jan Silniewicz z braćmi i rodziną.
Jan Silniewicz napisał/a 4 kwietnia 2023:
Ogromne wyrazy uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego OLIMP w Strzelinie. Pracują w nim prawdziwi profesjonaliści , którzy przykładają dużą wagę do swoich obowiązków. Otrzymaliśmy od nich duże wsparcie i pomoc. Dziękujemy za przygotowanie pięknej ostatniej drogi naszego brata Edwarda. Firma godna polecenia. Z wyrazami szacunku Jan Silniewicz z braćmi i rodziną.
Jan Silniewicz napisał/a 1 kwietnia 2023:
Serdecznie dziękujemy Firmie Pogrzebowej OLIMP ze Strzelina za profesjonalne i szybkie przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszego brata Edwarda. Zarówno Pani Halina Łobasz , jak i Pracownicy Firmy OLIMP cechują się wyjątkowym profesjonalizmem ,wysoką kulturą osobistą oraz empatią W tym trudnym czasie, jakim jest żałoba po zmarłej osobie, pomagają na każdym etapie przygotowań oraz czuwają nad prawidłowym przebiegiem samego pożegnania. Bardzo serdecznie polecamy usługi oferowane przez Firmę Pani Haliny Łobasz i jej pracowników. Z całego serca dziękujemy za okazanie wsparcia. Z wyrazami szacunku Jan Silniewicz z braćmi i rodziną
Sandra.P napisał/a 11 stycznia 2023:
Serdecznie dziekujemy za pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Piękna oprawa muzyczna i florystyczna. Pogrzeb został zorganizowany tak jak zyczyła sobie tego nasza siostra. Usługi najwyższej jakości
Zuzanna.S napisał/a 18 listopada 2022:
Widać, że jest to renomowany zakład, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem
Karolina Bodnar napisał/a 31 października 2022:
Zakład pogrzebowy Olimp to firma godna polecenia. Profesjonalnie przygotowana uroczystość oraz sprawnie załatwione formalności co jest ogromnym wsparciem w tak trudnej chwili. Dziękuję oddziałowi z ul. Parafialnej we Wrocławiu za wszelką pomoc.
Anna K. napisał/a 1 września 2022:
Bardzo dobra firma w Strzelinie, byliśmy zadowoleni z mężem z obsługi, mają swoje krematorium i piękną sale pożegnalna polecam
Iwona B napisał/a 30 marca 2022:
Bardzo dziękuję firmie Olimp za piękną organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata Dawida. Wykazaliście się ogromną kulturą osobistą, zaangażowaniem, doświadczeniem i daliście mi i mojej rodzinie wsparcie. Dziękuję.
Marta Wróblewska napisał/a 27 marca 2022:
Słowa uznania i podzięki za wrażliwość w tym bolesnym dla naszej Rodziny czasie. Panowie, szacunek za Waszą gotowość na każdą naszą potrzebę. Nasza Ukochana Królowa Nadzieja.. Dziękujemy serdecznie Pani, która tak pięknie telefonicznie ofiarowała nam swoją pomoc. Słowa podzięki kierujemy również do Pani Agnieszki, która zadbała o najdrobniejszy szczegół. Konsultacja i doradztwo na najwyższym poziomie. Panie Andrzeju ogrom wdzięczności za całokształt. Wszystkim Wam Drodzy życzymy, aby Wasze serca były napełnione miłością, czułością, wrażliwością.., bo takie podejście mieliście do naszej Ukochanej Mamy, Babci, Prababci❤️❤️❤️ Wszystkiego, co najlepsze 🌹
Klara z rodzicami napisał/a 14 stycznia 2022:
Dziękuję firmie Olimp za organizację uroczystości pogrzebowej mojej siostry Jagódki. Dziękuję za wasze wsparcie, pomoc i zaangażowanie. Dla całej rodziny jej śmierć była dużym szokiem i jeszcze większym cierpieniem. Bez was nie udało by się jej tak godnie pożegnać.
Adam W. napisał/a 23 listopada 2021:
Olimp jest firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w tym, co robi. Muszę pochwalić cały personel i podziękować za to, jaką otrzymałem pomoc. Widać, że znacie się na temacie i potraficie zorganizować wszystko zgodnie z ustalonym terminem, w konkurencyjnej cenie i z dużym szacunkiem.
Danuta D. napisał/a 5 października 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu OLIMP za tak profesjonalne podejście. Wasze doświadczenie i zaangażowanie jest widoczne od pierwszej wizyty w biurze. Otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób wyjątkowo godny.
Barbara I. napisał/a 23 sierpnia 2021:
Zakład pogrzebowy OLIMP to ogromnie profesjonalna firma. Od samego początku otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia pogrzebowa odbyła się z ogromnym szacunkiem. Dziękuję, będę polecać wasz zakład.
Jagoda J. napisał/a 28 maja 2021:
Bardzo dziękuję za kompleksową organizację pogrzebu. Dzięki wszystkim pracownikom formalności przeszły bardzo sprawnie, a sama ceremonia odbyła się godnie.
Iwona Jarosz napisał/a 18 kwietnia 2021:
Ceremonia pogrzebowa organizowana przez Zakład Pogrzebowy OLIMP przygotowana została bardzo profesjonalnie. Przez cały pogrzeb czuliśmy się "zaopiekowani" przez pracowników OLIMP. Panowie byli bardzo dyskretni, a jednocześnie uważni. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Dziękuję.
Patrycja K. napisał/a 7 kwietnia 2021:
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Strzelinie. Organizowałem pogrzeb 3 razy i tylko zakład Olimp spełnił moje oczekiwania. Poważne podejście do klienta i jasno przedstawione ceny.
Damian napisał/a 10 lutego 2021:
Wsparcie zakładu pogrzebowego Olimp było niesamowite. Od samego początku do końca przeprowadzili mnie i moją rodzinę przez ten trudny czas. Przejęli na siebie wszystkie formalności, abyśmy mogli spokojnie przeżywać żałobę.
Jan W. napisał/a 12 października 2020:
Myślę, że rodzinę Łobasz każdy w Strzelinie zna. Warto w biurze mówić wprost i szczerze czego się oczekuje, ja powiedziałem wprost że do takiej kwoty chciałbym żeby było to i to... - postarali się jesteśmy z rodziną zadowoleni tak więc polecam.
Rodzice J.F.E. napisał/a 20 sierpnia 2020:
Warto zaufać firmie Olimp w Strzelinie. Tam pracują naprawdę dobrzy ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Składam wyrazy wdzięczności za piękne uroczystości żałobne naszej córeczki Joasi. I za współczucie, tak ludzkie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe
© 2020 Zakład pogrzebowy Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.