Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
31 wpisów.
Klara napisał/a 5 czerwca 2024
Miła serdeczna obsługa, Panie cierpliwie wszystko wyjaśniają, widać że chce im się działać i pomóc - i za to wielki plus.
Karol z rodziną napisał/a 15 marca 2024
Raz jeszcze na ręce pracowników i właścicieli firmy pogrzebowej Olimp składamy podziękowania za wykonaną prace i pomoc w "walce" z administracją cmentarza. Jesteście firmą na 5 gwiazdek
Justyna napisał/a 26 lutego 2024
Bardzo dziękuję za wasze empatyczne podejście i organizacje pięknego pogrzebu.
Małgorzata Nowakowska napisał/a 24 lutego 2024
Profesjonalnie i elegancko.Wsparcie na etapie załatwiania spraw urzędowych
Helena B. z rodziną napisał/a 3 stycznia 2024
Proszę przyjąć nasze wyrazy uznania i wdzięczności za wykonaną ceremonię pożegnalną naszego Taty. Jesteśmy wzruszeni, serdeczne Bóg zapłać właścicielom i pracownikom firmy Olimp.
Beata Hakiel napisał/a 14 grudnia 2023
Wasza życzliwość i pełne zrozumienie sprawiły, że cały proces przebiegł z godnością i szacunkiem. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale, które uczyniły tę chwilę bardziej uroczystą i spokojną.
Filip D. napisał/a 31 października 2023
Firma Olimp zadbała o każdy szczegół. Bardzo empatyczna obsługa poświęciła nam dużo czasu. Pomogli nam z formalnościami i spełnili wszystkie nasze prośby.
Barbara, Jacek i Wiktoria M. napisał/a 9 sierpnia 2023
Niniejszym składamy podziękowania Właścicielce Pani Halinie i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego OLIMP za wysokie standardy w organizacji ceremonii pogrzebu naszej Cioci Jadwigi. Profesjonalizm, zaangażowanie, szacunek, oraz empatia dla drugiego człowieka i wysoka kultura osobista - to jest to co Państwa wyróżnia. Od pierwszego kontaktu skuteczna pomoc i doradztwo w pełnym zakresie. Składamy wyrazy uznania dla Państwa pracy wykonanej z takim zaangażowaniem i serdecznością. Z wdzięcznością polecamy w tych trudnych chwilach.
Sebastian K. napisał/a 5 czerwca 2023
Mamy z rodzina bardzo dobra opinie o firmie Olimp, wszystko zorganizowane pięknie i uważam że w dobrej cenie bo ostatecznie zmieściliśmy się w kwocie na jakiej nam zależało.
Emilian napisał/a 10 maja 2023
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy Państwa usługi wszystkim potrzebującym w tak trudnych chwilach. Jesteście firmą godną zaufania, widać było dbałość o najmniejszy detal.
Jan Silniewicz napisał/a 7 maja 2023
Serdecznie dziękujemy za wysoki poziom obsługi i pełen profesjonalizm ze strony Pani Haliny Łobasz. Gorąco polecamy ten Zakład Pogrzebowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług świadczących przez Firmę OLIMP. Wspaniała kadra doświadczony personel a cała organizacja przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Z wyrazami szacunki Jan Silniewicz z braćmi i rodziną.
Jan Silniewicz napisał/a 4 kwietnia 2023
Ogromne wyrazy uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego OLIMP w Strzelinie. Pracują w nim prawdziwi profesjonaliści , którzy przykładają dużą wagę do swoich obowiązków. Otrzymaliśmy od nich duże wsparcie i pomoc. Dziękujemy za przygotowanie pięknej ostatniej drogi naszego brata Edwarda. Firma godna polecenia. Z wyrazami szacunku Jan Silniewicz z braćmi i rodziną.
Jan Silniewicz napisał/a 1 kwietnia 2023
Serdecznie dziękujemy Firmie Pogrzebowej OLIMP ze Strzelina za profesjonalne i szybkie przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszego brata Edwarda. Zarówno Pani Halina Łobasz , jak i Pracownicy Firmy OLIMP cechują się wyjątkowym profesjonalizmem ,wysoką kulturą osobistą oraz empatią W tym trudnym czasie, jakim jest żałoba po zmarłej osobie, pomagają na każdym etapie przygotowań oraz czuwają nad prawidłowym przebiegiem samego pożegnania. Bardzo serdecznie polecamy usługi oferowane przez Firmę Pani Haliny Łobasz i jej pracowników. Z całego serca dziękujemy za okazanie wsparcia. Z wyrazami szacunku Jan Silniewicz z braćmi i rodziną
Sandra.P napisał/a 11 stycznia 2023
Serdecznie dziekujemy za pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Piękna oprawa muzyczna i florystyczna. Pogrzeb został zorganizowany tak jak zyczyła sobie tego nasza siostra. Usługi najwyższej jakości
Zuzanna.S napisał/a 18 listopada 2022
Widać, że jest to renomowany zakład, wszystko zostało przeprowadzone profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem
Karolina Bodnar napisał/a 31 października 2022
Zakład pogrzebowy Olimp to firma godna polecenia. Profesjonalnie przygotowana uroczystość oraz sprawnie załatwione formalności co jest ogromnym wsparciem w tak trudnej chwili. Dziękuję oddziałowi z ul. Parafialnej we Wrocławiu za wszelką pomoc.
Anna K. napisał/a 1 września 2022
Bardzo dobra firma w Strzelinie, byliśmy zadowoleni z mężem z obsługi, mają swoje krematorium i piękną sale pożegnalna polecam
Iwona B napisał/a 30 marca 2022
Bardzo dziękuję firmie Olimp za piękną organizację uroczystości pogrzebowej mojego brata Dawida. Wykazaliście się ogromną kulturą osobistą, zaangażowaniem, doświadczeniem i daliście mi i mojej rodzinie wsparcie. Dziękuję.
Marta Wróblewska napisał/a 27 marca 2022
Słowa uznania i podzięki za wrażliwość w tym bolesnym dla naszej Rodziny czasie. Panowie, szacunek za Waszą gotowość na każdą naszą potrzebę. Nasza Ukochana Królowa Nadzieja.. Dziękujemy serdecznie Pani, która tak pięknie telefonicznie ofiarowała nam swoją pomoc. Słowa podzięki kierujemy również do Pani Agnieszki, która zadbała o najdrobniejszy szczegół. Konsultacja i doradztwo na najwyższym poziomie. Panie Andrzeju ogrom wdzięczności za całokształt. Wszystkim Wam Drodzy życzymy, aby Wasze serca były napełnione miłością, czułością, wrażliwością.., bo takie podejście mieliście do naszej Ukochanej Mamy, Babci, Prababci❤️❤️❤️ Wszystkiego, co najlepsze 🌹
Klara z rodzicami napisał/a 14 stycznia 2022
Dziękuję firmie Olimp za organizację uroczystości pogrzebowej mojej siostry Jagódki. Dziękuję za wasze wsparcie, pomoc i zaangażowanie. Dla całej rodziny jej śmierć była dużym szokiem i jeszcze większym cierpieniem. Bez was nie udało by się jej tak godnie pożegnać.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.