Zakład Pogrzebowy Olimp w Strzelinie przenosi na lokalny rynek najwyższe Europejskie standardy funeralne. Od samego początku istnienia i działania znani jesteśmy z naszego zaangażowania w wykonywanie obowiązków zawodowych oraz z dyspozycyjności względem Rodzin w żałobie. Dzięki temu usługi pogrzebowe, które świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego, ale i – jeśli jest taka potrzeba – całej Polski, są spełnieniem oczekiwań odnośnie przygotowania i przebiegu ostatniej ziemskiej drogi Zmarłych, powierzonych naszej trosce.

Olimp Strzelin

Pomagamy każdej Rodzinie, niezależnie od pochodzenia, kultury, światopoglądu czy wyznawanej religii. Wychodzimy z założenia, że wobec śmierci każdy człowiek jest równy – i każdemu należy się godna, pełna powagi i zadumy, uroczystość żałobna.

Nasza misja

Naszym celem jest nie tylko oferowanie starannie dobranych usług pogrzebowych, ale przede wszystkim towarzyszenie każdemu, kto – szukając u nas wsparcia po śmierci kogoś Bliskiego – decyduje się nam zaufać.

pogrzeb w strzelinie

Wierzymy, że poprzez spełnienie ostatniej woli Zmarłego i próśb jego Rodziny, przyczyniamy się do zmniejszenia brzemienia bólu rozstania. Wiemy dobrze, że uroczyste pożegnanie z Bliskim Zmarłym, odpowiednio przygotowane i przeprowadzone, korzystnie wpływa na przebieg procesu żałoby.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Olimp w Strzelinie to osoby odznaczające się wielką kulturą osobistą i empatią. Zawsze są do Państwa dyspozycji, czyniąc wszystko, aby uszanować i podkreślić wyjątkowość tradycji każdej Rodziny.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.