Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
31 wpisów.
Adam W. napisał/a 23 listopada 2021
Olimp jest firmą, która ma bardzo duże doświadczenie w tym, co robi. Muszę pochwalić cały personel i podziękować za to, jaką otrzymałem pomoc. Widać, że znacie się na temacie i potraficie zorganizować wszystko zgodnie z ustalonym terminem, w konkurencyjnej cenie i z dużym szacunkiem.
Danuta D. napisał/a 5 października 2021
Dziękuję pracownikom zakładu OLIMP za tak profesjonalne podejście. Wasze doświadczenie i zaangażowanie jest widoczne od pierwszej wizyty w biurze. Otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia została przeprowadzona w sposób wyjątkowo godny.
Barbara I. napisał/a 23 sierpnia 2021
Zakład pogrzebowy OLIMP to ogromnie profesjonalna firma. Od samego początku otrzymałam dużo wsparcia, a ceremonia pogrzebowa odbyła się z ogromnym szacunkiem. Dziękuję, będę polecać wasz zakład.
Jagoda J. napisał/a 28 maja 2021
Bardzo dziękuję za kompleksową organizację pogrzebu. Dzięki wszystkim pracownikom formalności przeszły bardzo sprawnie, a sama ceremonia odbyła się godnie.
Iwona Jarosz napisał/a 18 kwietnia 2021
Ceremonia pogrzebowa organizowana przez Zakład Pogrzebowy OLIMP przygotowana została bardzo profesjonalnie. Przez cały pogrzeb czuliśmy się "zaopiekowani" przez pracowników OLIMP. Panowie byli bardzo dyskretni, a jednocześnie uważni. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%. Dziękuję.
Patrycja K. napisał/a 7 kwietnia 2021
Moim zdaniem jeden z lepszych zakładów pogrzebowych w Strzelinie. Organizowałem pogrzeb 3 razy i tylko zakład Olimp spełnił moje oczekiwania. Poważne podejście do klienta i jasno przedstawione ceny.
Damian napisał/a 10 lutego 2021
Wsparcie zakładu pogrzebowego Olimp było niesamowite. Od samego początku do końca przeprowadzili mnie i moją rodzinę przez ten trudny czas. Przejęli na siebie wszystkie formalności, abyśmy mogli spokojnie przeżywać żałobę.
Jan W. napisał/a 12 października 2020
Myślę, że rodzinę Łobasz każdy w Strzelinie zna. Warto w biurze mówić wprost i szczerze czego się oczekuje, ja powiedziałem wprost że do takiej kwoty chciałbym żeby było to i to... - postarali się jesteśmy z rodziną zadowoleni tak więc polecam.
Rodzice J.F.E. napisał/a 20 sierpnia 2020
Warto zaufać firmie Olimp w Strzelinie. Tam pracują naprawdę dobrzy ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Składam wyrazy wdzięczności za piękne uroczystości żałobne naszej córeczki Joasi. I za współczucie, tak ludzkie.
A. Więcborski napisał/a 20 kwietnia 2020
Dyspozycyjność, wiedza, profesjonalizm. Należałoby życzyć sobie i innym, żeby więcej było takich zakładów pogrzebowych jak Olimp. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Wnuk Jarosław z całą Rodziną napisał/a 18 stycznia 2020
Jakie życie, taka śmierć…a jaka śmierć taki pogrzeb – czyli piękny. Nasza Babcia Władzia miała najpiękniejszy pogrzeb, jaki tylko można było zapragnąć. Dziękujemy w imieniu całej rodziny za troskę i zaangażowanie wszystkim pracownikom firmy Olimp w Strzelinie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe

© 2024 Zakład pogrzebowy Olimp Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.