Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 25
Damian napisał/a 10 lutego 2021:
Wsparcie zakładu pogrzebowego Olimp było niesamowite. Od samego początku do końca przeprowadzili mnie i moją rodzinę przez ten trudny czas. Przejęli na siebie wszystkie formalności, abyśmy mogli spokojnie przeżywać żałobę.
Jan W. napisał/a 12 października 2020:
Myślę, że rodzinę Łobasz każdy w Strzelinie zna. Warto w biurze mówić wprost i szczerze czego się oczekuje, ja powiedziałem wprost że do takiej kwoty chciałbym żeby było to i to... - postarali się jesteśmy z rodziną zadowoleni tak więc polecam.
Rodzice J.F.E. napisał/a 20 sierpnia 2020:
Warto zaufać firmie Olimp w Strzelinie. Tam pracują naprawdę dobrzy ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Składam wyrazy wdzięczności za piękne uroczystości żałobne naszej córeczki Joasi. I za współczucie, tak ludzkie.
A. Więcborski napisał/a 20 kwietnia 2020:
Dyspozycyjność, wiedza, profesjonalizm. Należałoby życzyć sobie i innym, żeby więcej było takich zakładów pogrzebowych jak Olimp. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Wnuk Jarosław z całą Rodziną napisał/a 18 stycznia 2020:
Jakie życie, taka śmierć…a jaka śmierć taki pogrzeb – czyli piękny. Nasza Babcia Władzia miała najpiękniejszy pogrzeb, jaki tylko można było zapragnąć. Dziękujemy w imieniu całej rodziny za troskę i zaangażowanie wszystkim pracownikom firmy Olimp w Strzelinie.

Kontakt

całodobowo

8:00 – 16:00

adres

ul. Wolności 25A
57-100 Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin

Pogrzeby Strzelin

Zakład pogrzebowy Olimp ze Strzelina posiada w ofercie organizację pogrzebu, transport zmarłych oraz szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Rekomendacje

Funer Strzelin Sprawdzone zakłady pogrzebowe
© 2020 Zakład pogrzebowy Strzelin. Wszelkie prawa zastrzeżone.